Voor de ontsluiting van een MAGDA 2.0 webservice, alsook het generieke proces binnen een 2.0 webservice, wordt verwezen naar Werking en gebruik MAGDA 2.0 Webservices.
Situering
Binnen dit domein voorzien we de diensten die aangeboden worden door MAGDA om de Federated eBox te bevolken met berichten.
Mogelijks kunnen we in de toekomst dit domein uitbreiden met de diensten om eBox berichten te ontsluiten naar de ontvangers (Burgers en/of Ondernemingen).
Deze dienst wordt gebruikt om een bericht te verzenden naar een ontvanger: een Belgische Burger of een Belgische onderneming.
Verwante diensten
POST searchMessageStatus
POST eboxPreferences/search
Gegevensbronnen
Deze dienst gaat achterliggend naar de Rijksdienst voor Sociale Zekerheid (RSZ) en naar BOSA. Meer informatie over hoe deze bronnen gebruikt worden in de opbouw van het antwoord vindt u onder Opvraging.
Opmerking:
Agentschap Informatie Vlaanderen is afhankelijk van de externe bron(nen) voor de kwaliteit en de aanlevering van de gegevens.
Gebruiksvoorwaarden
Afnemers moeten aan volgende voorwaarden voldoen om deze dienst te mogen gebruiken:
Toelating tot het MAGDA platform
Toelating om de diensten te gebruiken bij de bronnen (onder bepaalde omstandigheden ook mogelijk te gebruiken zonder extra toelating/opzet bij de bronnen – maar dan wel gelimiteerd)
De Afnemer kan deze diensten gebruiken om berichten te versturen naar zowel Ondernemingen als Burgers.
Indien de Afnemer enkel de diensten wenst te gebruiken voor ondernemingen dient enkel de bron RSZ opgezet te worden.
Indien de Afnemer enkel de diensten wenst te gebruiken voor burgers dient enkel de bron BOSA opgezet te worden.
Opvraging
Het antwoord van deze dienst wordt gepopuleerd op basis van het antwoord dat we ontvangen van de betrokken bron (RSZ voor het versturen van berichten naar ondernemingen en BOSA voor het versturen van berichten naar Burgers).
Responsetijden & Beschikbaarheid
Opmerking:
De MAGDA response tijden zijn heel sterk afhankelijk van de response tijden van de bron. Als de brongegevens heel traag worden aangeleverd kan het MAGDA antwoord niet snel worden aangeleverd.