Documentatie voor klanten en partners van Digitaal Vlaanderen - bouwstenen Mijn Burgerprofiel, Verenigingsloket en e-loketondernemers">Documentatie voor klanten en partners van Digitaal Vlaanderen - bouwstenen Mijn Burgerprofiel, Verenigingsloket en e-loketondernemers


Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this content. View the current version.

Compare with Current View Version History

« Previous Version 5 Next »

Formulieren bouwen met Adobe Experience Manager

Er is reeds integratie voorzien met de AEM van Aanvraagmodule. Wenst u het formulier op Mijn Burgerprofiel zichtbaar te maken dan dient u de volgende stappen te ondernemen:

  • stap 1 Tag het formulier met ‘Mijn Burgerprofiel’

  • stap 2 IPDC productid toevoegen

  • stap 3 Publiceer het formulier in AEM

Één formulier aansluiten met beperkte integratie mogelijkheden

Wanneer u een enkel formulier wenst aan te sluiten op Mijn Burgerprofiel:

  • Niet kan of niet wenst een API aan te bieden aan Mijn Burgerprofiel die een lijst van beschikbare formulieren voor een burger teruggeeft

  • Geen filter mogelijkheden dient te hebben

  • Die opent in een aparte tab

Hiervoor is er een vereenvoudigde aansluiting mogelijk. We behouden dit voor aansluitingen die een enkel formulier aanbieden.

We hebben van u nodig:

  • IPDC data (product id, titel, beschrijving, afleverende dienst)

  • URL naar uw formulier

Uw formulier dient nog steeds te voldoen aan de vormvoorwaarden

Formulieren aansluiten via de Provider API

Wanneer u meerdere formulieren wenst te ontsluiten via Mijn Burgerprofiel of wanneer u verdere integratiemogelijkheden wenst aan te bieden zoals opslaan van formulieren en DOSIS integratie dient u een API aan te bieden aan Mijn Burgerprofiel waar u een lijst van beschikbare formulieren (en optioneel ingediende formulieren) voor een burger teruggeeft.

We hebben van u nodig:

  • No labels