Welke omgevingen bestaan er?
Test en Integratie (TNI) om te testen en te valideren
Voor maximale standaardisatie en integratie met alle componenten van Digitaal Vlaanderen en de Vlaamse overheid is er afgesproken om klanten op TNI te laten integreren.
Productie voor de live omgeving
GeoSecure: https://oauth.vlaanderen.be
Beta wordt alleen nog voor interne testen gebruikt of wanneer er specifieke eisen zijn aan uw integratie zijn die niet op de TNI-omgeving kunnen.
We kiezen standaard voor een maximaal gebruik van TNI. Uitzonderlijk kan beta gebruikt worden voor specifieke gevallen.
Ik heb als lokaal bestuur aanmeldproblemen in de DOSIS-testomgeving
Heeft u de nodige gebruikersrechten gekregen via ACM (DOSIS Gebruiker 2022) maar lukt het toch niet om aan te melden, probeer dan deze acties:
Wis eerst cookies en cache via de sneltoetscombinatie "ctrl + shift + del".
Meld aan in incognitomodus (ctrl + shift + n) om eventuele foutmeldingen of cookieconflicten te vermijden.
Is mijn ACM client ID of GeoSecure client ID verschillend tussen TNI en Productie?
Ja, u krijgt steeds een unieke set van sleutels per omgeving.
Ik werk nog op een oude manier (XML, API via MAGDA, een beta-omgeving of URL's met dosis-burgers.vlaanderen.be in de naam)
XML: We raden sterk aan om over te schakelen op de REST-interface aangeboden via https://dosis.api.vlaanderen.be
API via MAGDA: We raden sterk aan om over te schakelen op de REST-interface aangeboden via https://dosis.api.vlaanderen.be
Beta-omgeving: Contacteer ons om de integratie te migreren naar de TNI omgeving. https://vlaamseoverheid.atlassian.net/servicedesk/customer/portal/26/group/159
Aan de contracten is niets gewijzigd.
Oude URL's op dosis-burgers.vlaanderen.be: Contacteer ons om de intergratie te migreren naar de REST interface aangeboden via https://dosis.api.vlaanderen.be, via https://vlaamseoverheid.atlassian.net/servicedesk/customer/portal/26/group/159
Aan de contracten is niets gewijzigd.
Andere vragen over een nieuwe, lopende of bestaande DOSIS-aansluiting
Maak een ticket aan in onze servicedesk: https://vlaamseoverheid.atlassian.net/servicedesk/customer/portal/26/group/159