Wil je iets aanpassen aan je integratie? (Toegangsbeheer)
Na de integratie met het Toegangsbeheer (ACM) bestaat de mogelijkheid om veranderingen door te voeren aan de configuratie. Om wijzigingen te laten doorvoeren, neem je best contact op met het integratieteam door een e-mail te sturen naar integraties@vlaanderen.be.
Procesflow
Stap 1. Neem contact op met het integratieteam door een mail te sturen naar integraties@vlaanderen.be. In deze mail wordt uitgelegd wat er gewijzigd moet worden aan de bestaande configuratie.
Stap 2. Eén van onze analisten zal contact met u opnemen voor de aanpassing van het bestaande integratiedossier.
Stap 3. Als alle aanpassingen duidelijk zijn en afgestemd zijn dan gaat de integrator de wijzigingen gaan uitvoeren eerst in de test omgeving en daarna in de productie omgeving.
Relevante pagina's |
|---|
Wil je aansluiten op of informatie over het Gebruikersbeheer, contacteer ons via integraties@vlaanderen.be
Heb je nood aan ondersteuning bij het gebruik van de toepassing, contacteer de 1700.
Blijft op de hoogte en meld je aan voor de ICT-nieuwsbrief!
