Gebruik van de edit-API's GRAR

Gebruik van de edit-API's GRAR

Op de onderliggende pagina’s wordt per object (gebouwen, straatnamen…) alle informatie verzameld die een afnemer nodig heeft om een goed gebruik te maken van de edit-API’s. Deze informatie bevat:

  • Mogelijke statussen en statusovergangen, eventueel met de afhankelijkheid van statusovergangen van andere gekoppelde objecten.

  • Business rules: welke regels moeten gevolgd worden om een bepaalde actie uit te voeren en wat zijn de gevolgen van de actie?

  • Validatieregels: welke validaties gebeuren er bij het uitvoeren van een actie? Deze worden onderverdeeld in:

    • Error 4xx: de call wordt niet uitgevoerd door een foutieve (voorafgaande) validatie. Er wordt geen ticket aangemaakt.

    • Ticketing error: de call wordt wel uitgevoerd (code 2xx), maar er gebeurt een fout tijdens de verwerking. Het ticket zal een error geven.