Hoe kan ik extra gegevens toevoegen aan een vereniging
Elke toepassing die gebruik maakt van het verenigingsregister heeft wel een aantal velden die niet in het register terug te vinden zijn.
Dat kan zijn omdat deze informatie heel specifiek is voor deze toepassing. In dit geval noemen we deze data elementen “lokale verrijking”. Enkele voorbeelden:
Deze vereniging is lid van de adviesraad
Deze vereniging maakt gebruik van de sportzaal
Aantal leden
dit is een van mijn verenigingen (zie ook Hoe selecteer ik “mijn verenigingen” )
Er zijn ook enkele voorbeelden van data elementen die nu (bij het schrijven van deze pagina) nog geen deel uitmaken van het register, maar die wel op onze roadmap staan om toegevoegd te worden:
bankrekening nummers
erkenningen van verenigingen
Tot het moment dat deze data beschikbaar komt, behandel je deze ook als lokale verrijking.
Het verenigingsregister heeft zelf geen plek om “extra data” te gaan bewaren. Lokale verrijking bewaar je dus in je eigen toepassing. Je gebruikt hierbij de vCode (of je eigen interne sleutel) om die lokale data te koppelen met de data uit het verenigingsregister .