Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this content. View the current version.

Compare with Current View Version History

« Previous Version 3 Next »

Inleiding

Basisfuncties start met een Technisch spreekuur. Met dit technisch spreekuur bieden we op vaste momenten ondersteuning bij uw integratietrajecten. Iedereen is welkom: lokale besturen, Vlaamse overheidsdiensten, dienstenleveranciers en andere organisaties die technische vragen willen stellen.

Voor welke bouwstenen is dit?

Dit is voor de volgende bouwstenen die onder Basisfuncties vallen:

Voor welke integraties is dit?

Het spreekuur dient er voor om vragen te beantwoorden omtrent integraties die in T&I staan. Dit zijn toepassingen die in actieve ontwikkeling zijn.

Het spreekuur dient er voor om vragen te beantwoorden omtrent integraties met ACM & IDM en specifiek aanpassingen die niet in productie staan.

Welke spelregels worden er gehanteerd in het Technisch spreekuur Basisfuncties?

  • Het moet gaan over een lopend aansluitingstraject met één van de bovenstaande bouwstenen van Basisfuncties, waarvan de toepassing reeds geïntegreerd is in T&I, maar nog niet in PROD.

  • Ieders vragen worden behandeld op een first come first served principe, waarbij de vragen van de persoon die als eerste binnenkomt als eerst worden behandeld.

  • Indien aanwezig, moet er een WEBINTG-nummer worden voorgelegd voor toepassingen die geïntegreerd zijn met ACM & IDM, voor de andere toepassingen is dit een CS-nummer.

  • Zorg ervoor dat je het client id bij de hand hebt, voor een vlottere dienstverlening.

  • Het spreekuur gaat door elke dinsdagvoormiddag van 10:00 tot 11:00, uitgezonderd tijdens verlofperiodes.

  • Wat we niet onmiddellijk kunnen oplossen, zoeken we voor u uit. U kunt dan uiteraard rekenen op een latere terugkoppeling van ons.

  • Extra aandachtspunten vind je op deze pagina 

FAQ’s

Deelnemen aan het Technisch spreekuur kan via deze Teams-Link.

  • No labels